ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12555616
nr 1255 5616
träram, intarsia, tidigt 1900-tal, 85x108
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:35:07
17/5 22:26:29
17/5 22:28:24